O DEDRA INNOVATIONS

 
O DEDRA INNOVATIONS
 
 
Spółka Vaše DEDRA to czeski producent kosmetyków i chemii domowej od roku 1995.
 
Jedna z największych firm w sprzedaży bezpośredniej w Czechach i na Słowacji.
 
W maju 2016 roku, Dedra weszła na polski rynek!
 
Dedra Innovations jest prestiżową marką - otrzymany Superbrands 2015 i 2016.
 
Bezpośrednia sprzedaż marki DEDRA INNOVATIONS jest oparta na katalogu i stronach www. Każdemu umożliwiany jest zakup maksymalnie skoncentrowanych i ekologicznych środków po dostępnych cenach.
 
200 nowych produktów raz na 30 dni dostępne w sklepie internetowym z kategorii: chemia domowa,wyposażenie domu, AGD, dekoracje i zabawki, moda itp.
 

Z biegiem firma Dedra dodała szereg urządzeń elektrycznych, akcesoriów kuchennych, detergentów do naczyń, dekoracji, odzieży, obuwia, biżuterii.

Ekologia na pierwszym miejscu

Wszystkie produkty wytwarzane są z uwzględnieniem ekologii. Każdy produkt jest przyjazny dla środowiska i maksymalnie skoncentrowany. Zmniejszając w ten sposób emisję CO2 podczas transportu do Ciebie. Nie testujemy produktów na zwierzętach.

Jak staliśmy się Super firmą


Nasza firma opiera się na wartościach takich jak szacunek dla ludzi i środowiska. Od wielu lat wspieramy Hospicjum Anežky České w Czerwonym Kostelcu i Fundację DAJMY DZIECIOM SZANSĘ. Wszelkie procesy w firmie są nastawione na zaspokojenie życzeń i potrzeb klientów.

Nasze cele i wizja na przyszłość


Wynajdujemy najdoskonalsze produkty na świecie albo jeszcze lepsze. Tylko takie, możemy oferować naszym klientom. Jest to główna idea, w zgodzie z którą będziemy podążać w przyszłość. Naszym celem jest aby być najlepszym partnerem. Chcemy pomóc Ci spełnić swoje marzenia.

 

EKOLOGIA I SUPERKONCENTRATY DEDRA

 
EKOLOGIA I SUPERKONCENTRATY DEDRA
 
 
 
 
 
 
Zarejestruj się !

Zarejestruj się !

 
Wejdź na oficjalną stronę Dedra w Polsce WWW.MOJADEDRA.PL  i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ , wypełnij formularz.
 
PAMIĘTAJ o wpisaniu w miejsce koordynatora numer koordynatora: 242137
 
Wpisanie Koordynatora oprócz tego, że koordynator pomoże Ci we wszystkim , umożliwia otrzymanie zniżki na zakupy do 30% oraz otrzymanie nagród z Dobry Start.
 
Możesz zarejestrować się i złożyć zamówienie bez koordynatora, ale wówczas nie otrzymasz zniżki na produkty oraz nie będziesz mieć możliwości otrzymania nagród z Dobry Start.
 
Po wypełnieniu formularza na e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Pozostałe dane możesz uzupełnić po aktywacji konta.
 
 
 
 

Kontakt

Koordynator Dedra Adrian i Wioleta 242137

695 970 915