WSPÓŁPRACA z Dedra

 
 
DROGA DO SUKCESU
 
 
Podejmij współpracę z DEDRA a zyskasz nawet do 30% wartości Twojego zamówienia!
 
Zostań koordynatorem by zyskać znacznie więcej (prowizja z zakupy z sieci do 12%).
 
Podziel się opinią o produktach. Podejmij współpracę z DEDRA i ciesz się korzyściami już dziś.
 
Współpraca zaczyna się w momencie złożenia pierwszego zamówienia. Członkostwo jest całkowicie darmowe i bez ukrytych opłat.
 
Dla osób prowadzących działalność i bez niej.
 
Dla osób prawnych (firm, szkół, przedsiębiorstw, hoteli, restauracji,...).
 
 

6 sposobów na sukces z DEDRA INNOVATIONS

 
1. Kupuj produkty bez zniżki dla siebie
 
Zakupy bez koordynatora

Pierwsze zakupy u nas?

Złożyłaś swoje pierwsze zamówienie bez rejestracji lub nie wpisałaś numeru koordynatora? W takiej sytuacji kupujesz w cenach katalogowych. Ta opcja jest wykorzystywana przez klientów składających jednorazowe zamówienie.

 

Pierwsze zakupy - rejestracja

Złóż pierwsze zamówienie i wybierz w koszyku przycisk „Zarejestruj się”. Możesz się również zarejestrować bezpośrednio na stronie,
a DEDRA stworzy Twój profil klienta. Loginem jest Twój adres e-mail, podany podczas składania zamówienia lub rejestracji.

Teraz kupujesz w cenie katalogowej

Nie wpisałaś numeru koordynatora, dlatego kupujesz w cenach katalogowych. Jest to cena, którą znajdziesz w drukowanym katalogu DEDRA, lub na stronie internetowej bez logowania. Prowizja również się nie nalicza, nie masz nikogo zarejestrowanego pod sobą.

 

2. Zyskaj zniżkę 23% na zakupy

Zakupy z koordynatorem

Kupujesz dla siebie i chcesz zaoszczędzić?

Nasza sprzedaż jest oparta na koncepcji MLM. Działa na zasadzie poleceń. Jeśli ktoś poleci Ci naszą firmę, ma prawo do otrzymania rekompensaty w postaci rabatów i prowizji. Ty w zamian zyskasz zniżkę na zakupy. Skorzystaj z tej szansy, obniż cenę zakupu.

 

Za ile kupujesz z wpisanym numerem koordynatora?

Kupujesz ze zniżką 23,5 % od ceny katalogowej. Prowizja się nie nalicza, ale można to zmienić. Zostań koordynatorem.

 

3. Sprzedawaj produkty innym

 

Sprzedaż asortymentu DEDRA

 

Wkrocz w świat przedsiębiorczości i samowystarczalności. Rozpocznij zakupy z DEDRĄ dla siebie i innych. Dziel się zadowoleniem z produktów DEDRA i zarabiaj sprzedając je innym.

Produkty DEDRA możesz sprzedawać w tradycyjnym sklepie lub przez internet

Firma DEDRA daje Ci możliwość sprzedaży produktów, nie tylko znajomym, możesz sprzedawać w sklepie lub za pośrednictwem internetu. Bądź fair w stosunku do innych - zawsze podawaj ceny katalogowe. Nie rób innemu, co tobie niemiłe.

 

Za sprzedaż produktów możesz zyskać marżę do 30 %

Zarejestrowałaś się bez koordynatora? Zaloguj się na stronie firmy, wejdź w profil klienta – Pokaż więcej danych- Aktywuj zniżkę. Podaj numer koordynatora. Po wpisaniu numeru kupujesz ze zniżką. W celu uzupełnienia informacji rozliczeniowych - NIP, REGON, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Przykład obliczania marży z produktów

Marża na produkty wynosi nawet 30%. Z wyjątkiem produktów oznaczonych CelOFFka, które są w jednakowej cenie dla wszystkich. Twoja cena sprzedaży (KC) 64,90 zł, kupujesz za (JNC) 49,92 zł. Twój natychmiastowy zysk 14,98 zł.

 

4. Zarabiaj polecając innym

Zarabiaj na polecaniu

Korzystaj z tego, co najcenniejsze, ze swojej wiedzy. Zaproponuj innym sprawdzone przez Ciebie produkty DEDRA. Zarabiaj na tym, co lubisz. Rejestruj nowych klientów.

Zostań koordynatorem, to nic NIE KOSZTUJE

Koordynatorem może być każdy nasz zarejestrowany użytkownik. Rejestracja jest DARMOWA, nie płacisz wstępnego i nie kupujesz pakietu startowego. Jeśli nie jesteś zarejestrowana/zarejestrowany, wystarczy, że złożysz pierwsze zamówienie z numerem koordynatora lub wypełnisz formularz rejestracyjny.

Nowy klient musi wpisać twój numer klienta podczas rejestracji

Podczas rejestracji nowego klienta należy wypełnić swój numer klienta. Najlepiej, kiedy rejestracja jest powiązana z zamówieniem. Staraj się motywować nowych klientów do korzystania z „Dobry start”. Numer koordynatora może być dopisany później. Prowizja za dobry start nie jest przyznawana wstecz.

W celu otrzymania prowizji wystarczy złożyć zamówienie powyżej 159 zł

Prowizja jest przyznawana po złożeniu zamówienia za minimum 159 zł w danym miesiącu kalendarzowym, w którym naliczono prowizję. Chodzi o jedno zamówienie bez kosztów wysyłki. Oczywiście, można złożyć więcej zamówień w ciągu jednego miesiąca.

 

Ulga dla nowych koordynatorów

Od 1.10.2017 nowo zarejestrowany koordynator nie musi składać zamówienia za kwotę 159 zł. Wystarczy że złoży zamówienie o dowolnej wartości! Ta wyjątkowa dogodność trwa przez 6 miesięcy od pierwswzego naliczenia prowizji lub rejestracji. Rozpoczęcie współpracy z DEDRĄ jest jeszcze łatwiejsze.

Wysokość prowizji znajdziesz w zakładce - Działalność i raporty.

Wysokość aktualnej prowizji znajdziesz w raporcie aktywności na stronie po zalogowaniu. Prowizję możesz wykorzystać w formie zniżek na produkty. Możemy ją również wypłacić na rachunek, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, a twoja prowizja przekracza 160 zł. Jeśli jest niższa możesz ją wykorzystać wyłącznie w postaci zniżki na produkty.

 

5. Stań się Super Koordynatorem i prowadź swoją grupę

 

Zacznij budować swoją sieć. Z DEDRĄ im więcej pracujesz, tym więcej zyskujesz!

Zero inwestycji na początku

 

Istnieją 3 rodzaje prowizji

Nasz szczegółowy plan marketingowy obejmuje trzy rodzaje prowizji. Są przedstawione procentowo w poszczególnych liniach.
Prowizje za chemię, celOFFkę i pozostały asortyment. Piszemy o nich szczegółowo w 
Bezproblemowych zasadach sprzedaży BZS.

Prowizje wypłacamy aż do 10. linii.

Otrzymasz prowizję do 10. linii zarejestrowanych pod tobą klientów. Im dłuższa i szersza sieć, tym więcej zarabiasz. Aby uzyskać prowizję od 6. do 10. linii musisz w pierwszej linii mieć tyle samo aktywnych klientów. Tj. 6. aktywnych w 1. linii = prowizja z szóstej linii, 7-7, 8-8, 9-9 i 10-10, jeśli istnieją klienci w tych liniach.

 

Nie musisz zbierać punktów grupy lub punktów za aktywność.

Nie liczymy punktów grupy, jak robią to inni. Dzięki temu osoby nieaktywne nie obniżają twojej prowizji w dalszych liniach. Nie chcemy cię karać za nieaktywną część sieci. Otrzymasz prowizję za każdym razem Punkty za aktywności nie są potrzebne.

 

Jak obliczamy prowizje? Prowizje obliczamy z ceny zakupu bez VAT 21%. Nie potrzebujesz punktów za aktywność. Zawsze liczymy w koronach, następnie przeliczamy na złotówki zgodnie z aktualnym kursem z dnia rozliczenia. Prowizja zależy od produktu. Chemia, CelOFFka i pozostałe produkty.

 

Chcesz nie tylko budować sieć? Chcesz sprzedawać i zarabiać jeszcze więcej?

 

6. Stań się Super Koordynatorem - Sprzedawcą

 

Żyj DEDRĄ. Wykorzystaj swoje doświadczenie. Tak wygląda biznes. Dzięki pracy możesz być niezależna/niezależny.

 

Filmy, blogi, pomaganie innym. Będę promować DEDRA LIFESTYLE

Najlepsi z nas promują firmę wszędzie, to jest częścią ich życia. My pomożemy ci tworząc nowe produkty, nowe możliwości. Gwarantujemy! Z ręką na sercu!

W sieci korzystaj z linków PPK

Na facebooku, na blogu, w filmie na youtube. Wszędzie tam zamieszczaj linki do produktów, które wygenerujesz na stronie DEDRY. Zawierają one kod PPK, który automatycznie przydziela twój numer koordynatora w przypadku zakupu z rejestracją. Więcej o PPK automatycznym koordynatorze.

 

Stwórz swoją reputację jako ekspert – to pomoże ci w sprzedaży

Podczas komunikowania zawsze pamiętaj o kulturze osobistej. Reprezentujesz nie tylko firmę DEDRA, ale przede wszystkim siebie.
Z pokorą przyjmuj negatywne informacje, staraj się znaleźć w nich korzyść. Utożsamiaj się z rozmówcami - Sprawdź, co interesuje ludzi w twoim otoczeniu i w twojej grupie. Bądź konkretna. Dołącz do grupy 
sprzedawców i koordynatorów DEDRA na Facebooku.

 

Gdzie znajdę dokładne procenty prowizji?  Bezproblemowe zasady sprzedaży (BZS). Znajdziesz w nich szczegółowe tabele z procentami we wszystkich liniach. W BZS są również zasady reklamacji, współpracy, wysyłka towaru i inne informacje. Proponujemy zapoznać się z nimi...

 

Poznaj programy wspierające sprzedaż

- Dobry Start

- Szybki rozwój - punkciki

- Programy Motywacyjne

 

 

 

Zarejestruj się !

Zarejestruj się !

 
Wejdź na oficjalną stronę Dedra w Polsce WWW.MOJADEDRA.PL  i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ , wypełnij formularz.
 
PAMIĘTAJ o wpisaniu w miejsce koordynatora numer koordynatora: 242137
 
Wpisanie Koordynatora oprócz tego, że koordynator pomoże Ci we wszystkim , umożliwia otrzymanie zniżki na zakupy do 30% oraz otrzymanie nagród z Dobry Start.
 
Możesz zarejestrować się i złożyć zamówienie bez koordynatora, ale wówczas nie otrzymasz zniżki na produkty oraz nie będziesz mieć możliwości otrzymania nagród z Dobry Start.
 
Po wypełnieniu formularza na e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Pozostałe dane możesz uzupełnić po aktywacji konta.
 
 
 
 

Kontakt

Koordynator Dedra Adrian i Wioleta 242137

695 970 915